Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

Jest takie miejsce… 

 

kazimierz_201017 grudnia w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży przy ulicy Wietora odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wojewódzkiego konkursu Kazimierz - miejsce na ziemi, wieści z podwórek, ulic i zaułków. Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Maciej Pryzwan - uczeń klasy III „b”- zajął III miejsce w kategorii praca literacka.Spośród najciekawszych opisów losów Kazimierza i jego mieszkańców wyróżniono także pracę Michała Rawskiego (klasa II „j”). W kategorii prace plastyczne i fotograficzne wyróżniono zdjęcia wykonane przez Patrycję Górę (klasa II „j”). Uczestnicy finału zostali zaproszeni do obejrzenia prezentacji artystycznej i filmowej, a także zwiedzenia wystawy prac plastycznych.

 

Uczniom i ich opiekunowi (p. Katarzynie Wiech-Puk) wręczono książki z nagrodzonymi w poprzednich edycjach pracami. W wyborze utworów laureatów konkursów literackich z lat 2008 i 2009 zamieszczono prace Łukasza Olecha i Michała Rawskiego. Książka znajduje się w zbiorach biblioteki szkolnej. Zapraszamy do zapoznania się z twórczością naszych uczniów.

 

dyplom_m_pryzwan

 Maciej Pryzwan - uczeń klasy III „b”- zajął III miejsce

.

 

dyplom_m_rawski. 

Michał Rawski - uczeń klasa II „j” otrzymał wyróżnienie 

 .

dyplom_p.gora 

Patrycja Góra uczennica klasy II „j” otrzymała wyróżnienie

 

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok