Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 - Przemówienie Pani Dyrektor Małgorzaty Matysik

Kraków, 26 VI 2020 r.

Drodzy Uczniowie !

zakonczenie2020Za nami kolejny, niezwykły i chyba najbardziej zaskakujący w  historii  rok szkolny. Zapewne o tej porze- w czerwcu - z niecierpliwością czekaliście, aż zabrzmi ostatni dzwonek. W  tym roku odwrotnie-przez ostatnie trzy miesiące wszyscy tęskniliśmy za rytmem szkolnych lekcji i odmierzanych dzwonkami- przerw.
Rok szkolny 2019/2020 dla wielu był rokiem wytężonej pracy i mierzenia się z własnymi ograniczeniami, wymagał dużej samodyscypliny i niezwykłej organizacji.
Dzielnie z tym wszystkim się zmierzyliście! Świadczą o tym nie tylko oceny z Waszych świadectw, ale także zaangażowanie w życie Szkoły,  sukcesy w konkursach  i w zawodach sportowych, wolontariat oraz zawodowa działalność w  środowisku  lokalnym.
Zakończenie roku jest okazją do podziękowania Wam i Waszym Rodzicom za wszelkie działania podjęte z myślą o Szkole i godne Jej reprezentowanie. Gratuluję szczególnie Tym, którzy uzyskali wysokie wyniki i opuszczą dziś Szkołę ze świadectwami z wyróżniającymi się czerwonymi paskami.
Życzę Wam spokojnych, beztroskich wakacji, które poszerzą Wasze horyzonty i dadzą siłę do pokonywania wszelkich trudności i intensywnej nauki w przyszłym roku szkolnym.

                
Dyrektor ZSG nr 1
Małgorzata Matysik

Czytaj więcej: Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 - Przemówienie Pani Dyrektor Małgorzaty Matysik

Komunikat Dyrektora Szkoły

zmianaZajęcia zdalne będą kontynuowane do dnia 24 maja 2020 r. Zaplanowane dni wolne tj. 4, 5, 6 maja 2020 r. są dniami nauki, a dni wolne to  8, 9, 10 czerwca 2020 r. (matura).
 
Czytaj więcej: Komunikat Dyrektora Szkoły

Pożegnanie Uczniów Klas Czwartych przez Dyrektora Szkoły

Coś kończy się, aby coś mogło trwać…

20180906 085910Nadszedł czas pożegnania Was - Drodzy Czwartoklasiści! Tak niedawno przekraczaliście mury Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 1, poznawaliście swoje Wychowawczynie: klasa  IV a - mgr Annę Borkowską - Sajduk,  klasa IV b - mgr Małgorzatę Czyż, klasa IV cj - mgr inż. Iwonę  Katarzyńską i mgr Anetę Stec, klasa IV ht - mgr Bogumiłę Mazur  oraz  innych Nauczycieli i siebie nawzajem.

Dzisiaj żegnamy się w niezwykłych okolicznościach- niestety nie twarzą w twarz, a za pośrednictwem internetu. Czas pandemii wszystkim uzmysłowił, jakim przywilejem była możliwość spotykania się i kształcenia na terenie szkoły, jak ważne okazały się relacje z Waszymi Profesorami i z całą społecznością szkoły.

Mam nadzieję, że zdobytą w czasie czterech lat wiedzę wykorzystacie, że posłuży Wam ona jako drogowskaz w dorosłym życiu, a nawiązane w szkole w ciągu czterech lat relacje - te koleżeńskie i te przyjacielskie - przetrwają próbę czasu.

W imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 1 życzę Wam - Drodzy Czwartoklasiści - jak najwyższych wyników czekających Was egzaminów maturalnych, dobrych życiowych decyzji oraz mądrych wyborów w przyszłości. 

Dziękuję za współpracę Waszym Rodzicom i zapewniam, że zawsze będziecie mile widziani na terenie naszej szkoły.

                                                                                             Dyrektor ZSG nr 1
                                                                                            Małgorzata Matysik

Drodzy Uczniowie!

zmianaDrodzy Uczniowie, bardzo prosimy o bieżące sprawdzanie wiadomości w dzienniku elektronicznym. Nauczyciele przesyłają do Was zadania lub ćwiczenia do wykonania.
Dbajcie o swoje zdrowie !

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok