Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

monia1miejsceW dniu 12 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Krakowie odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy. Turniej, w którym walczyło 17 zawodników, rozegrany został systemem szwajcarskim 7 rund po 15 minut na zawodnika. Oczywiście na starcie nie zabrakło naszych zawodników, którzy spisali się bardzo dobrze, dzielnie walcząc o wysokie pozycje.

Uczniowie wystąpili w składzie: Monika Gaudyn z klasy 4c, Urszula Okulewicz i Bartłomiej Wajer z klasy IIIi. Monika zaimponowała wysoką formą oraz umiejętnościami w turnieju. Nie przegrała żadnej partii i z dorobkiem siedmiu punktów stanęła na najwyższym stopniu podium, a trzecie miejsce wywalczyła Urszula.

Dziękujemy naszym miłośnikom królewskiej gry i trzymamy kciuki za występ Moniki w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego!