Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

natalia_czNatalia Czernik z klasy 3h zakwalifikowała się do Etapu Centralnego zajmując XI miejsce na 260 uczniów ze szkół na terenie całej Polski.

11 stycznia 2011 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Krakowie, będącym siedzibą Okręgu nr 3 odbył się II etap III Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Zakwalifikowane uczennice:   Natalia Czernik z kl. 3h i Paulina Brancewicz z kl. 3i rozwiązywały przygotowany dla wszystkich uczestników test, w gronie 48 koleżanek i kolegów ze szkół hotelarskich z Kielc, Końskich, Krakowa, Limanowej, Starachowic, Zakopanego, Miechowa, Suchej Beskidzkiej, Krościenka nad Dunajcem, Buska Zdroju, Lubienia, Oświęcimia, Wadowic, Kazimierzy Wielkiej, Wojnicza, Ostrowca Świętokrzyskiego, Łysej Góry, Biecza, Mszany Dolnej i Bochni.

Test zawierał 80 zadań zamkniętych z zakresu przedmiotów zawodowych dla zawodu technik hotelarstwa, ale też wymagał znajomości aktualnej sytuacji hotelarstwa w Polsce.

Z przyjemnością pragniemy poinformować że uczennica  Natalia Czernik z klasy 3h zakwalifikowała się do Etapu Centralnego zajmując XI miejsce na 260 uczniów ze szkół na terenie całej Polski.

Finał Olimpiady odbędzie się 12-14 kwietnia 2011 roku w Kołobrzegu.

Opiekę nad naszymi reprezentantkami przed i w trakcie etapu okręgowego sprawował nauczyciel hotelarstwa p. Paweł Waloch.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Olimpiady jest organizacja i technika pracy w recepcji.

arrow Wyniki Etapu Okręgowego III OWH z dnia 11.01.2011 r. 

arrow Test z etapu okręgowego z odpowiedziami

 

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok