Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

Coś kończy się, aby coś mogło trwać…

20180906 085910Nadszedł czas pożegnania Was - Drodzy Czwartoklasiści! Tak niedawno przekraczaliście mury Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 1, poznawaliście swoje Wychowawczynie: klasa  IV a - mgr Annę Borkowską - Sajduk,  klasa IV b - mgr Małgorzatę Czyż, klasa IV cj - mgr inż. Iwonę  Katarzyńską i mgr Anetę Stec, klasa IV ht - mgr Bogumiłę Mazur  oraz  innych Nauczycieli i siebie nawzajem.

Dzisiaj żegnamy się w niezwykłych okolicznościach- niestety nie twarzą w twarz, a za pośrednictwem internetu. Czas pandemii wszystkim uzmysłowił, jakim przywilejem była możliwość spotykania się i kształcenia na terenie szkoły, jak ważne okazały się relacje z Waszymi Profesorami i z całą społecznością szkoły.

Mam nadzieję, że zdobytą w czasie czterech lat wiedzę wykorzystacie, że posłuży Wam ona jako drogowskaz w dorosłym życiu, a nawiązane w szkole w ciągu czterech lat relacje - te koleżeńskie i te przyjacielskie - przetrwają próbę czasu.

W imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 1 życzę Wam - Drodzy Czwartoklasiści - jak najwyższych wyników czekających Was egzaminów maturalnych, dobrych życiowych decyzji oraz mądrych wyborów w przyszłości. 

Dziękuję za współpracę Waszym Rodzicom i zapewniam, że zawsze będziecie mile widziani na terenie naszej szkoły.

                                                                                             Dyrektor ZSG nr 1
                                                                                            Małgorzata Matysik

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok