Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

Kraków, 26 VI 2020 r.

Drodzy Uczniowie !

zakonczenie2020Za nami kolejny, niezwykły i chyba najbardziej zaskakujący w  historii  rok szkolny. Zapewne o tej porze- w czerwcu - z niecierpliwością czekaliście, aż zabrzmi ostatni dzwonek. W  tym roku odwrotnie-przez ostatnie trzy miesiące wszyscy tęskniliśmy za rytmem szkolnych lekcji i odmierzanych dzwonkami- przerw.
Rok szkolny 2019/2020 dla wielu był rokiem wytężonej pracy i mierzenia się z własnymi ograniczeniami, wymagał dużej samodyscypliny i niezwykłej organizacji.
Dzielnie z tym wszystkim się zmierzyliście! Świadczą o tym nie tylko oceny z Waszych świadectw, ale także zaangażowanie w życie Szkoły,  sukcesy w konkursach  i w zawodach sportowych, wolontariat oraz zawodowa działalność w  środowisku  lokalnym.
Zakończenie roku jest okazją do podziękowania Wam i Waszym Rodzicom za wszelkie działania podjęte z myślą o Szkole i godne Jej reprezentowanie. Gratuluję szczególnie Tym, którzy uzyskali wysokie wyniki i opuszczą dziś Szkołę ze świadectwami z wyróżniającymi się czerwonymi paskami.
Życzę Wam spokojnych, beztroskich wakacji, które poszerzą Wasze horyzonty i dadzą siłę do pokonywania wszelkich trudności i intensywnej nauki w przyszłym roku szkolnym.

                
Dyrektor ZSG nr 1
Małgorzata Matysik

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok