Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

Dzień Otwarty ON LINE 1 kopiaa Zapraszamy na Dzień Otwarty Gastronomika ON-LINE
 Udostępniajcie, dzielcie się linkami, podawajcie pocztą pantoflową - wszystkie metody dozwolone - będziemy wdzięczni za każdą formę pomocy w rozpowszechnianiu informacji o Dniu Otwartym Gastronomika ON-LINE.Dzień Otwarty ON LINE 1
 
Zapraszamy zainteresowanych nauką w naszej szkole ósmoklasistów oraz ich rodziców, do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021.
Przygotowaliśmy dla Państwa DZIEŃ OTWARTY ON-LINE, dzięki któremu dowiecie się wielu ważnych rzeczy oraz poznacie nas i naszą szkołę trochę bliżej.
Zadbaliśmy również o to, abyśmy mogli być z Państwem w stałym kontakcie. Jeśli chcielibyście porozmawiać, zapytać o coś związanego z rekrutacją, profilami kształcenia i itp. to zapraszamy do kontaktu w dniu 25.04.2020 r. od godziny 10.00 do 13.00. Szczegóły na plakacie :)
 
Wszystkie informacje na bieżąco będą udostępniane na naszym profilu Facebookowym, Instagramie oraz stronie szkoły.
 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok