Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

szachy201118 stycznia 2011 w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie przy ulicy Kamieńskiego, odbyły się zawody szachowe rozgrywane w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Organizatorem turnieju był Małopolski Związek Szachowy na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa. W zawodach uczestniczyło 40 chłopców oraz 21 dziewcząt z krakowskich szkół ponadgimnazjalnych, a wśród nich reprezentacje naszej szkoły w składzie:

 Krzysztof Szlaski, Tomasz Wołek i Jakub Saltarski z klasy 2b, a także Ewelina Stojek z kl. 4h, Alicja Mowna z kl. 4i i Joanna Stachel z kl. 1t.

arrow Sprawozdanie-Mistrzostwa Krakowa w Szachach-Licealiada dziewcząt i chłopców w ramach KOM 2010/11

arrow Zobacz zdjęcia ze strony szs 

 szachy2011_1

.

Turniej był świetnym sprawdzianem wiedzy i umiejętności szachowych. Był to również sprawdzian wytrwałości, odporności psychicznej i koncentracji ponieważ niektóre partie trwały nawet po 20 minut. Po rozegraniu 7 rund w klasyfikacji generalnej zajęli:

VI miejsce drużynowo w kategorii chłopców, a indywidualnie najlepszym szachistą z naszej szkoły był Krzysztof Szlaski zajmując 25 miejsce.

 

szachy2011_2

.

Dziewczęta również spisały się doskonale zajmując również VI miejsce drużynowo, a indywidualnie najlepszą z naszych zawodniczek była Ewelina Stojek, która wywalczyła 12 miejsce.

 

szachy2011_3

.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach!

 

Opiekun drużyn: p. Sylwia Czekaj

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok