Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

DSC09918

Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą - nauczać.

14 października 2020 r. obchodziliśmy uroczyście w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Obsługi oraz Goście, reprezentujący instytucje współpracujące z naszą szkołą, wysłuchali życzeń od władz, odpowiadających za naukę i wychowanie dzieci i młodzieży.

Pani Dyrektor Małgorzata Matysik podziękowała pedagogom za ich pracę, życzyła wytrwałości i sukcesów oraz wręczyła wyróżniającym się nauczycielom i personelowi szkoły nagrody.Po życzeniach i podziękowaniach przekazanych w imieniu Uczniów całej szkoły przez przedstawicieli Samorządu Szkolnego, utalentowane uczennice z klasy I h zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem Pani Jolanty Gucwy. Był to jeszcze jeden wyraz wdzięczności młodzieży za codzienny trud edukacji i wychowania. Na zakończenie w sympatycznej i radosnej atmosferze uczestnicy uroczystości degustowali wykwintne dania przygotowane specjalnie na tę okazję.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok