Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

III miejsce w II lidze koszykówki chłopców!

II_liga_koszykowkiW dniu 8 marca 2011 zakończyły się rozgrywki II ligi koszykówki chłopców zorganizowanych w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. W rozgrywkach udział wzięło 13 szkół, które w pierwszej fazie były podzielone na dwie grupy. Do półfinału awansowały cztery zespoły między innymi chłopcy z naszej szkoły. W meczach półfinałowych co prawda przegraliśmy z II LO tracąc możliwość awansu do pierwszej ligi, ale za to skutecznie zrewanżowaliśmy się za porażkę w grupie Zespołowi Szkół Mechanicznych nr 1 i ostatecznie reprezentacja naszej szkoły zajęła trzecie miejsce.

II_liga_koszykowki_1

Naszą szkołę reprezentowali:

imię i nazwisko   klasa
Tomasz Bednarek - kapitan III h
Marek Ptak  IV b
Damian Piskorz  III h
Paweł Bubak  III j
Dariusz Bukowski  III j
Bartosz Palkiewicz  III h
Kamill Woźniak  III b
Karol Lipiecki  II h
Kamil Góra  II i 
Tomasz Wołek  II b

Gratulujemy wygranej i dziękujemy z dobrą grę!

Opiekun zespołu: p. Tomasz Brachman

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok