Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

Wicemistrzostwo Krakowa w piłce ręcznej dziewcząt!

final_8.04.2011W piątek 8 kwietnia w Centrum Rozwoju Com Com Zone w Nowej Hucie odbył się Finał Mistrzostw Krakowa w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju tym wystąpiły cztery szkolne drużyny, które wywalczyły sobie miejsce w tych zawodach we wcześniejszej drabince rywalizacji. Wśród finalistów znalazły się:  ZSG Nr 1, III LO, LOMS i  ZSEK Nr 2. Aby awansować do finału nasze dziewczyny z "Gastronomika" wcześniej wygrały z VIII LO (10:4) , VI LO (9:6) i II LO (15:0).

W piątkowych zawodach w pierwszym meczu półfinałowym pewnie pokonały reprezentantki z III LO (7:4) , a w drugim meczu zremisowały z ZSEK Nr 2 (7:7) . Nasze szczypiornistki walczyły dzielnie tym samym zajęły w turnieju II miejsce i wywalczyły tytuł Wicemistrza Krakowa.

Jest to już trzeci kolejny rok z rzędu, w którym młode piłkarki ręczne z "Gastronomika" zdobywają medale Mistrzostw Krakowa. W zeszłym roku było "złoto" i III miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego, a dwa lata temu "srebro".